3 miejsca w których wypożyczysz busa w Rzeszowie.

Niezależnie od tego, czy szykujemy przeprowadzkę, czy planujemy podróż dla większej grupy, czy potrzebujemy przez pewien czas dowozić większą grupę pracowników do naszego klienta, wynajem busa często jest najlepszym rozwiązaniem. Gdzie wypożyczyć busa w Rzeszowie? I jakie są zalety takiego rozwiązania?

Zalety wypożyczania busów

W porównaniu do poruszania się kilkoma samochodami, aby przewieźć większą grupę, transport busem jest korzystny finansowo. Co więcej koszt transportu będzie również łatwo podzielić między członków. Na początku może się to wydawać kosztowne, ale po uwzględnieniu wszystkich potrzeb transportowych łatwo zauważyć, że jest to najtańsze rozwiązanie. Tak samo zazwyczaj jest jeżeli potrzebujemy przewieźć większą ilość rzeczy, np. podczas przeprowadzki. Krążenie w tą i z powrotem, to nie tylko strata czasu, ale i pieniędzy.

Nie oszczędzamy tylko pieniędzy, ale jesteśmy też przyjaźni dla środowiska. Busy zużywają mniej paliwa, a zatem produkują mniej zanieczyszczeń w porównaniu do kilku samochodów. Grupa kilku osób może zmieścić się na jednym busie, podczas gdy samochód może przewozić najwyżej pięć.

Co więcej busy są zazwyczaj bezpieczniejsze niż zwykłe samochody. Badania pokazują, że autobusy były zaangażowane w wypadki drogowe mniej razy w porównaniu z samochodami. Nawet po wypadku obrażenia na pasażerach są niewielkie w porównaniu z wypadkami z udziałem zwykłych samochodów.

Wypożyczalnia Car Net

To wypożyczalnia, która oferuje busy i minibusy. Przede wszystkim możemy tu znaleźć auta 6-, 7-, 8-, i dziewięcioosobowe. W ofercie firmy znajdziemy jednak również samochody osobowe, dostawcze i VAN-y. Powinniśmy też wiedzieć, że mamy możliwość wynajmu na krótki, jak i długi termin, więc bez problemu powinniśmy dopasować ofertę do naszych potrzeb. Ciekawym rozwiązaniem jest również to, że wolno nam wymienić samochód na inny, nawet już po rozpoczęciu najmu. Możemy to zrobić w dowolnym momencie i zazwyczaj bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Powinniśmy jednak pamiętać, że nie zawsze wszystkie modele są dostępnie na stanie. Auto od przedstawiciela możemy odebrać w Rzeszowie lub innym mieście z formularza kontaktowego.

Wypozycz-bus

To kolejna Rzeszowska wypożyczalnia busów. Znajdziemy tu zarówno busy dziewięcioosobowe, jak i samochody dostawcze czy specjalistyczne. Firma dysponuje 48 autami i zapewnia dyspozycyjność 24 godziny na dobę. Co ciekawe w ofercie znajdziemy też lawety samochodowe, izotermy, chłodnie czy samochody z plandeką. Jest to więc ciekawe rozwiązanie dla osób, które mają bardzo specyficzne potrzeby.

Wypożyczalnia busów Rent-er z Rzeszowa

To miejsce na które szczególnie warto zwrócić uwagę, gdyż flota jest tu najwyższej jakości. Każde auto jest młodsze niż 2 lata oraz jest wciąż na gwarancji producenta. Oznacza to, że wynajmujemy tylko nowe samochody, które zapewniają najwyższy komfort prowadzenia oraz podróży. Co więcej Rent-er po każdym kliencie profesjonalnie czyści, a nawet dezynfekuje, auta. Oznacza to, że zawsze wsiadamy do nowego, pachnącego pojazdu z pełnym stanem wszystkich płynów. Wypożyczalnia Rent-er z Rzeszowa to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Mamy tu zapewnione pełne odliczenie VAT od wynajmu, jak i kosztów paliwa, dla firm. Stali klienci mogą liczyć na rabaty i indywidualne warunki najmu. Co więcej można też negocjować możliwość śledzenia pojazdów online przez GPS. Firmy może też zainteresować to, że mamy tu możliwość wynajęcia większej liczby identycznych samochodów.

Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, docenią brak ukrytych, dodatkowych opłat, oraz pół doby wynajmu gratis, przy wypożyczenia auta na dłużej niż 3 dni.

Post Author: Kameleon