Eleganckie torebki papierowe na wino

Wiele osób zastanawia się, jakie opakowanie na wino będzie najlepsze, a które uchodzi obecnie za mało eleganckie. Co zrobić, aby wino było zarówno ładnie opakowane jak i bezpieczne? Pokażemy parę możliwości, jak zapakować butelkę wina, tak aby w efekcie wyglądało ono stylowo, bylo praktyczne i bezpieczne.

Najważniejsze, aby prezent dotarł cało

Istnieją specjalne torebki papierowe przeznaczone właśnie do zapakowania i transportu butelki wina, są one wyposażone w specjalne zabezpieczenia. Super rozwiązaniem sa również opakowania ze steropianu. Butelkę należy starannie włożyć do jednej części pudełka i zamknąć je drugą częścią, co zapewnia pełne zabezpieczenie. Pudełko styropianowe warto zabezpieczyć na sam koniec taśmą. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak przygotowaną paczkę ozdobić stylową wstążką. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy wysłać prezent kurierem.

A może lepiej wybrać kartonowe opakowanie?

Kartonowe pudełka są kolejnym, wartym uwagi rozwiązaniem, które bardzo dobrze idzie w parze właśnie z winem. Zdecydowanie w porównaniu ze styropianowym opakowaniem kartonowe pudełko jest o wiele bardziej eleganckie, jednak czy nadaje się ono do jego typu transportu? Z pewnością nie jest tak odporne jak to styropianowe, jednak butelkę zawsze można zawinąć w elegancki materiał. W sytuacji, kiedy osobiście planujemy wręczyć komuś wino, papierowe opakowanie będzie z pewnością doskonałym rozwiązaniem.

Kiedy kwestia estetyki jest w danym momencie szczególnie ważna, a w grę wchodzi wysyłka większej liczby butelek wina, warto pomyśleć o eleganckim wypełnieniu kartonu lub ozdobieniu pojedynczych butelek. Można wykorzystać w tym celu wstążki, ozdobny bibuła, papier lub papier firmowy, albo dodatkowe torebki na każdą butelkę. Dobrym i prostym pomysłem może równiej okazać się spersonalizowanie kartonów. Istnieją firmy, które oferują możliwość wykonania indywidualnego nadruku na kartonach, przykładowo zawierającego firmowe logo, motywy świąteczne i inne okolicznościowe wzory, życzenia i tym podobne.

Papierowa torebka na wino

Jeżeli nasz prezent nie musi przejść ryzykownego transportu, najtańszym i najprostszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie papierowa torebka na wino! Na rynku mamy szeroki wybór torebek, są one eleganckie i praktyczne. Niskim nakładem możemy w ciekawy sposób ozdobić butelkę alkoholu. Warto odpowiednio przemyśleć kolor papierowej torebki na wino. Bardzo eleganckim rozwiązaniem będzie wybór czarnej torebki, która ładnie może kontrastować ze złotym tiulem, w który warto owinąć butelkę. To torebki z winem możemy również dodać ozdobnego sianka, takie rozwiązanie nie tylko jest estetyczne, ale również dodatkowo zabezpieczy butelkę z winem.

Opakowania ozdobne na wino

Gdy podarkiem są 1, 2 lub nawet 3 butelki wina, warto skorzystać z bardziej estetycznych opakowań, co jest zdecydowanie ważne, jeśli wręcza się prezent osobiście. Produkty od Rajapack to również szeroki wybór opakowań ozdobnych na wino. Ciekawym rozwiązaniem są opakowania z okienkiem i rączką, co jest estetyczne i praktyczne. Szczególnie efektownie będzie wyglądać też opakowanie na wino z powlekanej tektury w kolorze bordowym, lub takie ze stylowym efektem skóry jaszczurki. Gdy do wina chce się dodać coś jeszcze, praktycznym rozwiązaniem będzie z kolei głęboka walizka na wino, możemy tam dołożyć wypełnienie wraz z dodatkowymi drobiazgami.

Post Author: Kameleon