gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne – idealne urozmaicenie życia seksualnego

Urozmaicanie życia erotycznego przestaje być dzisiaj tematem tabu – ma to wiele zalet, choćby takich, że rozszerza się gama zabawek erotycznych, dzięki którym możecie podkręcić Wasze doznania. Oprócz samych gadżetów, mamy obecnie dostęp w sieci do kopalni pomysłów na nowe doznania, które można dowolnie dobrać do własnych preferencji.

Oznacza to, że odpowiedzi na pytanie o to, jak urozmaicić życie erotyczne, jest wiele. Poniżej jedna z nich.

Wibrator – już nie tylko dla kobiet

Kariera wibratora zaczęła się od urozmaicania kobietom wieczorów w pojedynkę, a dziś nabrała rozpędu i z powodzeniem służy parom podczas wspólnych zabaw, gdy są razem i na odległość. Współczesne wibratory dla dwojga składają się często z dwóch końcówek, z których mniejsza jest umieszczona w pochwie, z ukierunkowaniem na stymulację punktu G, a druga, większa, pozostaje na zewnątrz, dając przyjemność partnerowi. Oczywiście to nie jedyna propozycja, kształty wibratorów są różne, dzięki czemu można z powodzeniem dobrać sobie taki, który będzie najlepszy do zaspokajania Waszych potrzeb.

Pierścienie erekcyjne – wibrująca przyjemność dla dwojga

Jego głównym zadaniem jest wzmocnienie i podtrzymanie erekcji, co umożliwia odczuwanie mocniejszych doznań. Istnieją różne rodzaje pierścieni, które można dobrać do potrzeb obojga, wybrać modele wibrujące lub nie, jednorazowe czy ładowane. Pierścień erekcyjny jest idealnym urozmaiceniem podczas klasycznej penetracji, dlatego że pozwala stymulować również łechtaczkę, przynosząc kobiecie mocniejsze doznania. Myli się jednak ten, kto myśli, że ringi to korzyść jedynie dla pań. Przy wybraniu wysokiej jakości ringu, wibracje są na tyle silne, że oboje poczujecie je równie intensywnie. 

wibratory

Dildo – odrobina kontrowersji na dobry wieczór

Dildo ogólnie kojarzy się z zabawą solo dla pań. Okazuje się jednak, że jest ono stosowane również jako element zabawy wspólnej. Dildo wykorzystuje się dziś jako narzędzie pozwalające na odwrócenie ról, kiedy to kobieta penetruje mężczyznę. Stymulacja prostaty, do jakiej dochodzi w ten sposób, okazuje się niebywałą przyjemnością. Nie odpowiada Wam taka zabawa? Wówczas wykorzystaj dildo, zaspokajając się na oczach partnera. Może to być dla niego podniecający widok, wskazówka, jak ma się Tobą zająć. 

A może by tak w kostiumie?

Wszyscy wiemy, że stroje erotyczne działają często dużo mocniej niż całkowita nagość. Szalenie pobudzająca jest koronkowa bielizna, która niby odsłania ciało, a jednak niekoniecznie to robi… Możesz mieć pewność, że Twój partner będzie zachwycony, jeśli zdecydujesz się na miły dla oka, erotyczny kostium. Skąpe przebranie uczennicy lub sekretarki po prostu musi zadziałać na wyobraźnię! Inne opcje to policjantki, pielęgniarki, czy też pokojówki. A skoro mówi się, że za mundurem panny sznurem, to może panowie też coś sobie znajdą? Uniform strażaka lub policjanta też może być pociągający. Zanim jednak założycie określone stroje, zastanówcie się, czy dany scenariusz Wam odpowiada. Wymyślicie cały przebieg gry, czy też będziecie spontaniczni?

Gadżety erotyczne to świetna sprawa – dzięki nim w Waszej sypialni przestanie wiać nudą, a nawet jeśli jeszcze się ona nie pojawiła, zyskacie szansę na nowe doznania, jakie przedtem pozostawały jedynie w sferze fantazji.

Post Author: Kameleon