Kamera do nagrywania teleturnieju

Ikona telewizji Polsat

Kamera do nagrywania teleturniejuJedna z najpopularniejszych twarzy polskiego showbiznesu — Krzysztof Ibisz, to prezenter, którego zna niemal każdy Polak. Poznaliśmy go jeszcze w latach 80-tych, gdy podkładał głoś pod jedną z popularnych postaci kreskówkowych — Freda ze Scooby Doo i Scrappy Doo. Wielokrotnie nagrodzony Wiktorem oraz Telekamerą zachwycił polską publiczność prowadząc teleturnieje.

Początek kariery w TVP1

W latach 90-tych, a dokładniej od 1993 do 1996 roku byliśmy świadkami trwającej rok rywalizacji kilkudziesięciu par, które zostały wybrane w konkursie spośród tysięcy kandydatów. Podczas pierwszej edycji par było 54, w drugiej 48, a w trzeciej 52. Wyłonieni spośród tysięcy kandydatów — spotykali się w finale programu w ograniczonym składzie do ośmiu — w I edycji, sześciu — w edycji II i III. To właśnie w programie Czar Par emitowanym przez Telewizję Polską Krzysztof Ibisz debiutował.

Krótki epizod z TVN

Pod koniec lat 90-tych i na początku 2000 Krzysztof Ibisz wraz z Jackiem Lenartowiczem prowadzili popularny teleturniej Gorączka złota, w którym główną, cotygodniową nagrodą było 150 tysięcy złotych w postaci sztabki dwudziestoczterokaratowego złota, wśród innych nagród znaleźć mogliśmy samochody, sprzęty AGD i RTV, a także zagraniczne wycieczki. Nadawany na żywo program urozmaicały występu piosenkarzy, a także loterie, do których losy zakupowaliśmy w kioskach. Drugi program — Wszystko albo nic, również prowadzony przez Krzysztofa Ibisza zachęcał do przybycia całe rodziny. Wśród zadań rodzin uczestniczących w teleturnieju były zadania zespołowe. Stawką, o którą walczono było 60 tysięcy złotych.

Krzysztof Ibisz kontakt jest tylko jeden! Impresariat Big Media

Pełne emocji teleturnieje Polsatu

Za jeden ze szczytowych okresów Krzysztofa Ibisza można uznać ten, który spędził na współpracy z Polsatem. Wszyscy pamiętamy zatarte bitwy podczas Awantury o kasę. Program, który opierał się po części na szczęściu graczy i rozwadze, ale wciąż jednak w dużej mierze na wiedzy — zaskarbił sobie serca Polaków na trzy lata, co w skali programów emitowanych przez popularne stacje telewizyjne stanowi długi okres. Kolejnym budzącym emocje teleturniejem prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza była Rosyjska ruletka. Rosyjska ruletka przysparzała wyjątkowo wiele wrażeń — gracze mogli dosłownie wypaść z gry zapadając się pod ziemię. Trzecim programem prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza dla Polsatu była Gra w ciemno. Prezenter wykazał się dużą dozą dystansu, poczucia humoru oraz szarmancji, bowiem jego zadaniem było licytowanie się z graczami i handlowanie zamkniętymi kopertami, które mogły skrywać fortunę lub doprowadzić gracza do bankructwa w grze. Wśród innych pozycji teleturniejowych w biografii prezentera znajdziemy także Milion od zaraz oraz od 2017 roku do dziś Joker.

Wielokrotnie nagrodzony przez publiczność Krzysztof Ibisz, który ma na swoim koncie liczne teleturnieje jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych prezenterów i konferansjerów w Polsce. Pojawiał się nie tylko w teleturniejach, ale także w licznych polskich produkcjach filmowych. Popularność konferansjera sięga również lifestylu. Wydana w 2010 roku książka „Jak dobrze wyglądać po 40” stała się lekturą wielu Polaków. W internecie oraz prasie możemy znaleźć liczne artykuły związane z postacią prezentera. W wywiadach Krzysztof Ibisz chętnie opowiada o swoich metodach na zdrowy tryb życia — siłowni oraz porannych joggingach, a także sposobach na zdrowe odżywianie się. Jako współprowadzący Ibisz wystąpił również w On i ona, Jak oni śpiewają, Zrozumieć kobietę, Demakijaż oraz w weekendowych wydaniach porannego programu Nowy dzień. Krzysztof Ibisz to od ponad dwudziestu lat ikona telewizji Polsat, który prowadzi najważniejsze wydarzenia z tej telewizji jako konferansjer.

Post Author: Kameleon