bransoletka

Jak wybrać idealną bransoletkę Pandora dla mężczyzny?

Biżuteria towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat, stanowiąc atrakcyjny dodatek do ubioru. Od wieków była zdecydowanie domeną kobiet, niż mężczyzn. Dla panów miała bardziej użytkowy niż dekoracyjny charakter. Świadczyła o statusie mężczyzny, a także służyła pieczętowaniu ważnych dokumentów i korespondencji. Współcześnie biżuteria przeznaczona jest nie tylko dla płci pięknej. Mężczyźni doceniają znaczenie wizerunku, dlatego coraz częściej sięgają po biżuterię. Odpowiednio dobrana podkreśla osobowość właściciela oraz stanowi dopełnienie stylizacji. Najchętniej wybieranymi jej elementami są między innymi spinki do mankietów, krawatów, zegarki, łańcuszki i bransoletki. 

Dlaczego mężczyźni powinni nosić biżuterię?

Każda gustowna i odpowiednio dobrana biżuteria będzie doskonałą ozdobą i dopełnieniem męskiej stylizacji. Istotnym jest, aby subtelnie dopełniała stroju i tworzyła z nim spójną całość. Podstawowym elementem męskiej biżuterii jest obrączka. Panowie coraz częściej zakładają również na jeden z palców dłoni sygnet, który ma podkreślać ich męskość, pozycję społeczną, a także przywiązanie do rodu, gdyż może on stanowić pierścień przekazywany w linii męskiej z pokolenia na pokolenie. Trudno wyobrazić sobie mężczyznę bez eleganckich spinek do mankietów, a także krawata. Są one wręcz zalecane, szczególnie w oficjalnych i odświętnych ubiorach na specjalne okazje. Kolejnym elementem męskiej biżuterii jest skromny łańcuszek, ale zdecydowanie pod koszulą. Trudno zaakceptować wielkie, złote łańcuchy noszone na garderobie. Oryginalny zegarek może pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną. Panowie coraz częściej wybierają bransoletki noszone na nadgarstku zarówno te wykonane ze szlachetnych materiałów, jak również tekstylne lub z naturalnej skóry. Podstawową zasadą w doborze biżuterii jest to, że powinna być ona dodatkiem, a nie najistotniejszym elementem stylizacji. 

Czy bransoletki Pandora nadają się także dla mężczyzn?

Bransoletki coraz częściej zdobią męskie nadgarstki. Wykonane ze skóry dopełniają codziennych stylizacji, natomiast eleganckie srebrne i złote wybierane są na wyjątkowe okazje, na przykład biznesowe spotkania, wystawne kolacje, czy firmowe uroczystości. Odpowiednio dobrane charmsy i zawieszki podkreślą niecodzienność sytuacji, upodobania właściciela wyjątkowej biżuterii oraz jego indywidualny styl. Starannie wykonane, oryginalne bransoletki męskie Pandora będą idealną ozdobą zarówno dla młodych, jak i dojrzałych mężczyzn. Oferta jest tak bogata i urozmaicona, że zadowoli każdego z panów, począwszy od zwolenników klasyki po tych, którzy gustują w  bardziej wyszukanych lub minimalistycznych modelach. Oryginalny design, precyzja wykonania, materiał najwyższej jakości oraz dbałość o najmniejsze szczegóły gwarantuje posiadanie pięknej biżuterii przez wiele lat. Tego rodzaju ozdoba doskonale będzie się prezentować nie tylko do eleganckiego garnituru, ale również do jeansów oraz T-shirtu. 

bransoletka

Jak dopasować bransoletkę męską Pandora?

Męska bransoletka jest idealnym sposobem na wyrażenie siebie, własnej indywidualności. Dobierając do niej charmsy i zawieszki każdy z panów staje się kreatorem swojej własnej, niepowtarzalnej biżuterii. To doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka, Dnia Ojca, imieniny, urodziny i święta. Znając upodobania osoby, którą pragniemy obdarować wyjątkowym prezentem w postaci tego rodzaju biżuterii, możemy wybrać bransoletkę, na przykład:

  • Pandora ME z cienkimi ogniwami, która została wykonana ze srebra i daje nieskończone możliwości stylizacji. Posiada dwa większe otwierane łączniki, rozdzielone podwójnym ozdobnym ogniwem oraz karabińczykowe zapięcie. Jej użytkownik może zmieniać lub zachować oryginalną długość. Każdy z panów ma możliwość dopasowania do bransoletki zawieszek, zgodnie z własnymi upodobaniami i zainteresowaniami. 
  • Pandora Moments o wężykowym splocie z logo Avengers będzie idealnym wyborem dla fanów uniwersum Marvela. Została ona wykonana ze srebra. Jej właściciel może ozdobić ją maksymalnie 18 charmsami, przedstawiającym superbohaterów lub ich akcesoria takie jak: młot Thora, reaktor łukowy, tańczący grot, tarcza Kapitana Ameryki, maska Spider Mana, rękawica nieskończoności, Hulk, Czarna Pantera, kamienie nieskończoności lub Iron Man, Spider Man, Czarna Wdowa i wiele innych.
  • Bransoletka Pandora z logo Marvela, wykończona ręcznie srebrem, o wężykowym splocie, ozdobiona zapięciem z logo Marvela, z lekko wypukłymi literami, powlekanym białą emalią. Na bransoletce może zmieścić się do 18 charmsów, zawieszek lub wisiorków. 
  • Bransoletka Pandora wykonana ze skóry ze srebrnym zapięciem próby 925. 

Post Author: Redaktor MK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.