Modne torebki na lato 2016

Najmodniejsze torby i walizki

Dla jednych liczy się szyk, elegancja i gustowność, dla drugich wygoda i praktyczność. By zadowolić wszystkich konsumentów, producenci torebek, walizek i toreb podróżnych stwarzają coraz to nowsze kolekcje, które łączą ze sobą wiele z tych aspektów. Miłośnicy skórzanych wyrobów mogą kupić ekskluzywne zamykane na zamek walizki, praktyczne w pracy męskie nesesery czy też aktówki. Dla pań producenci proponują torebki ze skóry naturalnej, bądź nieco tańsze torebki i kuferki ze skóry sztucznej. Do wyboru mamy skórę o naturalnym wyglądzie, lakierowaną, czy welur w stylu etnicznym.

Zdecydowanie większy wybór znajdziemy wśród damskich torebek. Są kolorowe, kunsztownie zrobione, błyszczące i wyjątkowe – jak każda kobieta. Dla pań, które nie muszą liczyć się z pieniędzmi, idealnym wyborem będą luksusowe markowe torebki. Choć ich cena jest nieporównanie większa od tych „no name”, każdy szew, każdy detal, jest tak dokładnie przemyślany i zaplanowany, by przyciągać miliony spojrzeń i wzbudzać zazdrość wśród innych kobiet.

Dla tych, którzy ponad szyk cenią wygodę, idealne będą praktyczne torby sportowe, które z powodzeniem pomieszczą ręcznik, kilka odświeżających kosmetyków i ubrania na zmianę. Możemy zabrać ją na fitness, siłownię lub pod namiot. Miłośniczki wystawnych przyjęć i romantycznych kolacji przy świecach obligatoryjnie muszą zaopatrzyć się w gustowną i dyskretną torebkę wieczorową. Wystarczy, by pomieściła kilka podstawowych kosmetyków i chusteczki.

Torebki dla młodzieży odznaczają się feerią barw i pomysłowością w doborze zdobień. Powinny by także praktyczne i pojemne, wszak młodzież szkolna zawsze nosi przy sobie stosik książek z biblioteki, notatki lub kserówki.

Pakowne torby podróżne

Torby turystyczne na kółkach
To wąskie podłużne torby w kształcie graniastosłupa. Większość toreb w tej ofercie posiada dopinany pasek na ramię i dwie krótkie rączki. Tego typu torby dostępne są również na kółkach z wzmocnionym i usztywnionym dnem. Często posiadają także wysuwane rączki. Zwykle wykonane są z poliestru. Na każdym boku torby znajdują się zwykle małe zasuwane kieszenie, do których możemy wrzucić różne drobiazgi, na przykład dokumenty, portfel czy pomadkę.

Torba do pracy

Torby podróżne na laptop
Od kiedy laptopy stały się powszechne w użyciu, niemal wszyscy producenci toreb, włączyli w swą ofertę torby na laptopy. Pasażerowie pociągów czy dalekobieżnych autobusów z przenośnym komputerem na kolanach to widok dość powszechny. Upychanie laptopa w plecaku, czy próba niesienia go w rękach kończy się zwykle jedną myślą – myślą o konieczności zakupu torby na komputer. Torby wyposażone są w kieszenie na takie rzeczy jak myszka, kabel zasilający, kieszonka na pendriva czy kartę internetową. Na długim pasku przewieszanym przez ramię znajduje się zwykle niewielka kieszonka na komórkę.

Torby bagażowe
Miękkie, poliestrowe torby bagażowe mają tę zaletę, że same w sobie nie ważą zbyt wiele, a są niezwykle pakowne. Zamykane na zamek błyskawiczny kieszenie mają jedną wadę – zamki bardzo często się psują i wymagają wymiany, są to bowiem standardowe zamki o cienkich, plastikowych ząbkach podatnych na złamania. Dostępne wzory i kolorystyka jest tak szeroka, że czasem ciężko się zdecydować. To oferta dla tych, którzy nie lubią ciemnych, jednolitych toreb. Kolorowy, pstrokaty bagaż sprawi, że będziemy wyróżniać się wśród tłumu podróżnych. Możemy np. zdecydować się na stylową torbę sportową.

Post Author: Kameleon