Rewolucja rowerowa od Haibike XDuro FS

Haibike jest niemieckim producentem rowerów już od ponad 20 lat. Oferta firmy kierowana jest zarówno dla zawodowców, jak i dla miłośników kolarstwa. Każdy z nas ma więc możliwość zaopatrzyć się w najwyższej jakości rower, dopasowany do naszych potrzeb
Wyróżnikiem marki Haibike jest stosowanie innowacyjnych technologii w procesie produkcji. Jednym z najbardziej znanych innowacji firmy, jest wyprodukowanie roweru elektrycznego. W napęd elektryczny wyposażone są między innymi rowery górskie i inne modele.

Powstanie Haibike XDuro FS w 2010 roku, spowodowała prawdziwą rewolucję rowerową. Zmiana ta była widoczna dla całej branży rowerowej. Rower ePerformance jest zestawieniem roweru tradycyjnego z cechami silnika elektrycznego. Branża rowerów elektrycznych wciąż prężnie się rozwija. Wiąże się z tym wzrost zainteresowania rowerami, które dodatkowo posiadają napęd elektryczny.

Dewizą marki jest zachęcenie coraz większej ilości osób do uprawiania aktywności fizycznej. Rowery, jako najbardziej popularne i wygodne pojazdy, są więc przeznaczone dla każdego z nas, niezależnie od naszego wieku, płci, kondycji czy ulubionej dyscypliny rowerowej. Dzięki temu, wszyscy mamy możliwość zakupienia roweru, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom i potrzebom.

Jakość rowerów elektrycznychrower-elektryczny-krolestwo-rowerow

Warto wspomnieć, że firma która przyczyniła się do prawdziwego przełomu w świecie rowerów, stara się jak najlepiej przedstawiać wizerunek rowerzystów korzystających z elektrycznych rowerów. Marka, by odpowiednio zadbać o klienta i zapewnić mu bezpieczną jazdę, ostrzega nas przed różnymi praktykami dotyczącymi ingerencji w silnik.

Firma, która produkuje rowery elektryczne, stale podwyższa swoje standardy i dąży do tego, by zachować jak najwyższy poziom swoich produktów.
Haibike oferuje różnorodne rodzaje rowerów elektrycznych. Kolory, wymiary, waga oraz typy silników, jakie są zamontowane, stanowią główne kryteria, którymi kierujemy się podczas dokonywania wyboru. Każdy, kto chce zaopatrzyć się w najwyższej klasy rower elektryczny, musi jedynie przejrzeć asortyment dobrej firmy i dobrać rower, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. Różne parametry, jakie oferuje producent, dopasowywane są do potencjalnych użytkowników rowerów.

Rowery tradycyjne wciąż popularne

Nie można jednak zapomnieć o roli, jaką pełnią rowery klasyczne. Pomimo prawdziwego przełomu, jaki nastąpił po XDuro FS, nadal popularne są rowery miejskie, crossowe, trekkingowe i inne. Tradycyjne rowery są nadal cenione przez wielu zawodowców. Haibike wciąż oferuje rowery mające napęd konwencjonalny. Zarówno rowery elektryczne, jak i te klasyczne, są projektowane z zachowaniem najwyższej klasy. Każdy z elementów pochodzi od znanych producentów – warto wymienić chociażby Shimano lub RockShox. Wiele jest firm, z którymi współpracuje Haibike. Celem firmy jest zapewnienie najlepszej jakości wszystkich rowerów.

Rowery elektryczne obecnie

rowerl-elektryczny-2-krolestwo-rowerow
Przykład modelu elektrycznego od Haibike: XDuro FullSeven 6.0

Co prawda, elektryczne rowery znane są stosunkowo od niedawna, jednak wprowadzenie ich na rynek spowodowało prawdziwą rewolucję. Świat rowerów skupiał się najbardziej na wyprodukowaniu coraz to lżejszych modeli rowerów. Obecnie, jeśli chodzi o rowery elektryczne, najbardziej istotnym aspektem jest ich moc.

Rower, który jest wyposażony dodatkowo w napęd elektryczny, pozwala nam osiągnąć zawrotną prędkość – 25 kilometrów na godzinę. Oprócz naszych mięśni, do napędzenia roweru, używamy również silnika. Jest to bardzo wygodna opcja szczególnie dla tych osób, które lubią długie trasy. Dla niektórych z nas, przejechanie dłuższej odległości niż zazwyczaj, może być bardzo męczące.
Wykorzystanie rowerów elektrycznych pozwala na przejechanie długiej trasy bez zbędnego przemęczania się.

Dzięki przełomowi, jaki nastąpił po wypuszczeniu na rynek serii XDuro FS, branża rowerowa wciąż oferuje nam coraz lepsze, wygodniejsze rowery najwyższej klasy. Główne elementy, które czynią rower elektrycznym, są: bateria, silnik oraz ekran, który służy do kierowania silnikiem. Waga rowerów jest o wiele wyższa od wagi rowerów klasycznych.

Nic nam jednak nie zastąpi prędkości jazdy rowerem z napędem elektrycznym.
XDuro FS jest produkowany od roku 2010 – od tego czasu, branża rowerów elektrycznych coraz bardziej stawia na jakość, oferując rowery, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających zawodowców.

Post Author: Kameleon