wirtualny spacer

W jakich branżach wykorzystuje się wirtualne spacery?

Za 5 minut możesz się znaleźć w pięknej i słonecznej Australii. Za 10 minut na zimnej i tajemniczej Antarktydzie. Możesz się znaleźć wszędzie tam, gdzie możliwości graficzne Ci na to pozwolą. Google już to zrobiło. Ty też możesz sprawić, że Twoi klienci nie pójdą do konkurencji. Wirtualny spacer, bo o nim mowa, pokaże im wszystko, co chcą zobaczyć. Kiedy i gdzie warto zainwestować w wirtualne spacery?

Czym jest wirtualny spacer?

Wirtualny spacer umożliwia zwiedzanie nawet najbardziej odległych miejsc z fotela w domu. Niesamowite, prawda? Od danego miejsca, obiektu czy powierzchni dzieli Cię zaledwie ekran monitora. Wyobraź sobie, że spacerujesz brzegiem piaszczystej plaży, wzdłuż morza, które przyjemnie wtapia Ci stopy z każdym przypływem. Nad Twoją głową latają mewy, a delikatny wiatr bawi się rondem Twojego kapelusza. To wyobrażenie może wykorzystać każdy nadmorski kurort, które chce zaprosić do siebie jak najwięcej klientów.

wirtualny spacer
Jesteś w stanie to sobie wyobrazić, ale będzie łatwiej, kiedy pójdziesz na wirtualny spacer. Spacer 3D to niesamowita, wirtualna wycieczka, na którą stać każdego. Spacer ulicami Mediolanu we wtorek po pracy? A może odwiedziny ludów tubylczych na wyspie w piątkowy wieczór? Wirtualne spacery to umożliwiają. Zastosowanie najnowszych technologii, wykorzystanie profesjonalnych programów graficznych oraz talent wielu grafików umożliwia wirtualne spacery po każdym zakątku świata, które zostanie sfotografowane specjalną techniką. Wirtualne spacery są możliwe dzięki poprawnie złożonym zdjęciom panoramicznym w technice HDR. Aby oddać rzeczywiste kształty, rozmiary i kolory wszystkie krawędzie na zdjęciach muszą się łączyć dokładnie tak, jak w rzeczywistości.

Wirtualne spacery, wirtualne wycieczki – zastosowanie

Spacery 3D umożliwiają poznanie instytucji, obiektu, czy mieszkania, do którego nie możemy szybko i łatwo dotrzeć, np. z powodu braku czasu. Wirtualna wycieczka, w którą możesz zabrać swojego klienta, z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem marketingowym. Zwykłe zdjęcia na stronie inwestycji nie wzbudzą ciekawości, nawet jeśli będą wykonane przez fantastycznego fotografa.
Współcześni ludzie potrzebują wielu bodźców naraz, aby coś zapamiętać, poczuć, przeżyć. Wizualizacje 3D i wirtualne spacery działają na wiele zmysłów. Ułatwiają nie tylko zobaczenie obiektu z każdej strony, ale także oswojenie np. przyszłej nieruchomości.
Spacery 3D po przyszłym mieszkaniu rozbudzają wyobraźnię, co ma nieoceniony aspekt praktyczny. Przyszła Pani domu, która wybierze się na wirtualny spacer po nieruchomości, od razu zacznie planować, gdzie będzie stała duża i elegancka sofa, a gdzie znajdzie się dla niej toaletka do robienia makijażu. Spacer 3D, który pokaże jej detale, pozwoli na to, że zanim się wprowadzi, już będzie kompletować dekoracje.

wirtualny spacer
Wirtualne spacery mają ogromny wpływ na branżę nieruchomości, ale nie tylko. Wirtualna wycieczka do danej instytucji ułatwi odnalezienie się w niej na miejscu, co zwykle bardzo ułatwia poruszanie się np. podczas ważnych spotkań. Stres związany z możliwością przysłowiowego “zgubienia się” w budynku można ograniczyć. Z pomocą przychodzą wirtualne spacery.
Młodzi ludzie, którzy zwracają uwagę na detale i szczegóły, a także cenią design i nowoczesność, będą zachwyceni możliwością odbycia wirtualnego spaceru po przyszłym akademiku. Ich rodzice także.
Wirtualne spacery wykonane przez profesjonalne biura projektowe i graficzne zawsze mają czytelną nawigację. Dzięki temu klient jest w stanie szybko zorientować się co i jak może zobaczyć. Strzałki nawigacyjne zazwyczaj wskazują już na miejsce, w które użytkownik będzie przeniesiony po kliknięciu na dane miejsce. Mimo to, wirtualne spacery to stałe niespodzianki i próby zaspokojenia ciekawości.

Wirtualne spacery jako wizytówka firmy

Spacery 3D w swojej ofercie ma niewiele biur nieruchomości, a popyt na takie usługi rośnie. Możliwość pokazania przyszłego mieszkania, budynku czy całego osiedla w technologii 3D z pewnością wyróżni Cię na rynku. Wirtualne spacery mogą przyczynić się do zwiększenia zainteresowania Twoją ofertą, a dzięki temu – wyższą sprzedażą. Wirtualne spacery, które są montowane przez The Frame, tworzą nie tylko graficy, ale także specjaliści od designu i wizerunku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja nieruchomość zostanie przedstawiona w jak najlepszym świetle.

Post Author: Kameleon