pojemniki na odchody psa

Miejsca, w których warto postawić pojemnik na psie odchody

Każdy właściciel czworonoga, wychodzący ze swoim pupilem na spacer, powinien sprzątać jego odchody – jest to prawny obowiązek, sankcjonowany grzywną za jego nieprzestrzeganie.

Zwierzęce odchody stanowią zagrożenie dla zdrowia, więc nic dziwnego, że państwo wymaga od obywateli sprzątania po swoich pupilach. Usuwanie psich odchodów, to także przejaw kultury osobistej i każdy właściciel czworonoga powinien o tym pamiętać. Ważne jest, aby sprzątanie kup weszło każdemu w nawyk – dzięki temu trawniki będą czyste, a zdrowie dzieci i dorosłych nie będzie w żadnym stopniu zagrożone.

Parki, skwery, lasy – ulubione miejsca na spacer z pupilem

Wszyscy posiadacze czworonogów lubią długie spacery pośród zieleni, gdzie pupil może się wyszaleć. Najczęściej właściciele wybierają parki, skwery i lasy – jest tam dużo miejsca, dzięki czemu pies może swobodnie pobiegać – co ważne bez smyczy. Niezmiernie istotne jest, aby właściciel, podczas spaceru ze swoim pupilem, sprzątał jego odchody.

Wymaga to nieraz uwagi i bacznej obserwacji, ale tylko tak można zadbać o czystość trawników. Wdepnięcie w psią kupę nie należy do najprzyjemniejszych doznań i warto zapewnić komfort innym spacerowiczom. Należy pamiętać o sprzątaniu kup, nawet jeśli w parku jest niewiele osób. Jest to niezmiernie istotne i każdy właściciel czworonoga powinien o tym pamiętać.

Woreczki na odchody firmy Psi Pakiet – nieodłączny element spacerów z pupilem

Właściciele psów mówią nieraz, że sprzątanie kup jest dla nich bardzo niewygodne. Jeśli do usuwania odchodów używa się łopatek lub innych narzędzi, to rzeczywiście czynność ta może być trudna i czasochłonna. Warto, aby każdy właściciel psa, zaopatrzył się w specjalne woreczki na odchody pupila – dzięki temu zbieranie kup stanie się szybsze i bardziej komfortowe. Firma Psi Pakiet postanowiła przyjść z pomocą i stworzyła specjalne worki na nieczystości czworonogów.

Jest to niezmiernym ułatwieniem dla posiadaczy psów, którzy woreczki będą mogli mieć zawsze pod ręką. W trosce o środowisko naturalne produkty firmy Psi Pakiet są biodegradowalne i przyjazne środowisku – rozkładają się w bardzo krótkim czasie, co jest niezmiernie istotne. Firma oferuje dwa rodzaje torebek – rozkładające się po 24 miesiącach lub po 45 dniach. Dzięki woreczkom na psie odchody, sprzątanie kup stanie się proste i zaskakująco szybkie.

pojemniki na psie odchody

Kubły na psie kupy – gwarancja czystych trawników

Ważne, aby tereny zielone były wyposażone w kubły na psie odchody. Takie pojemniki powinny być nieodłącznym elementem wyposażenia każdego parku lub skweru – dzięki nim właściciele są bardziej zmobilizowani do sprzątania po swoim pupilu. Kubły, na psie odchody, są bardzo wygodnym rozwiązaniem i udogodnieniem dla wszystkich posiadaczy psów.

Nie wszystkie parki są jednak w nie wyposażone i zdarza się czasem, że parku lub lesie nie ma specjalnych pojemników na psie odchody. Wówczas należy wyrzucić kupę pupila do zwykłego pojemnika na śmieci. Warto jednak, aby właściciele psów upomnieli się o kubły na psie odchody. Jest to niezmierne ułatwienie, a ponadto gwarancja czystości terenów zielonych i komfortowych spacerów. Dobrym pomysłem jest, aby właściciele psów grupowo napisali list do władz lokalnych, z prośbą o zakup pojemników na psie odchody.

Psi Pakiet – pojemniki na psie odchody 

Psi Pakiet to firma, która zaopatrza parki, skwery i osiedla mieszkalne w zestawy do sprzątania po czworonogach. Ich kosze posiadają dystrybutor woreczków na psie kupy, dzięki czemu posiadacze czworonogów nie będą musieli sami ich kupować. Wszystkie elementy stalowych pojemników są ocynkowane i malowane piecowo – dzięki temu kubły na psie odchody są odporne na korozję.

Ponadto produkty Psi Pakiet charakteryzuje oryginalny projekt i nowoczesny wygląd. Korzystanie z kubłów jest niezmiernie proste i szybkie – właściciel czworonoga musi tylko wyciągnąć specjalną torebkę z dystrybutora, zebrać psią kupę, a następnie wyrzucić ją do pojemnika. Proces ten zajmuje dosłownie chwile, a dzięki niemu trawniki będą czyste, a spacery będą dla wszystkich bardziej komfortowe. Pojemniki na psie odchody powinny znajdować się na każdym kroku i warto, aby właściciele psów się o nie upomnieli.

Post Author: Redaktor MK