Zostań konsultantką Oriflame

Szukasz pracy dorywczej, która pozwoli Ci na dużą elastyczność czasu pracy i dostosowanie zarobków do własnych potrzeb? A może planujesz zmianę kariery i szukasz opcji rozwinięcia własnej działalności w obrębie branży kosmetycznej? Współpraca z Oriflame, choć z pozoru oparta wyłącznie o sprzedaż katalogową kosmetyków, w praktyce daje szansę naprawdę ciekawego rozwoju w jednej z największych branż na rynku i pracę w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb. Zostań konsultantką Oriflame i sprawdź, jak przyjemna może być praca na własną rękę.

Dlaczego warto zostać konsultantką Oriflame?

Praca w charakterze konsultantki Oriflame, jednej z największych marek kosmetycznych na świecie to zdecydowanie ciekawa pozycja w zawodowym CV, nawet jeśli pracy podejmiesz się naprawdę dorywczo. Sprzedaż kosmetyków z katalogu, nauka zdobywania klientów, praca nad umiejętnościami promocyjnymi i sprzedażowymi, a także możliwość współpracy z doświadczonymi przedstawicielami branży kosmetycznej działają na plus dla każdego, kto choć częściowo zaangażuje się w powierzone mu zadania.

Decydując się na pracę konsultantki Oriflame warto wiedzieć jakie propozycje zostały przygotowane przez markę dla jej pracowników i jak wiele korzyści można czerpać z nich już od pierwszego dnia współpracy. Każdy konsultant otrzymuje na początku dostęp do 20% zniżki na kosmetyki, dzięki której po sprzedaży produktów z katalogu w pełnej cenie będzie mógł osiągać swoje przychody, ale też z której będzie mógł korzystać na własne potrzeby kosmetyczne. To jednak dopiero początek – za dobre wyniki sprzedażowe już od pierwszego katalogu, konsultanci i konsultantki mogą liczyć na cały szereg bonusów, nagród i programów lojalnościowych, dzięki którym zyskają dostęp do atrakcyjnych zniżek, wyższych progów procentowych od sprzedaży oraz nagród niedostępnych w tradycyjnym katalogu.

Jedną z największych zalet pracy dla Oriflame jest możliwość rozbudowania swojej kariery z poziomu konsultanta do stopnia biznesowego. Konsultanci mają możliwość zapraszania do klubu Oriflame kolejnych osób zainteresowanych pracą, budując w ten sposób własny zespół i sieć sprzedaży. To właśnie budowa sieci sprzedaży jest głównym kierunkiem rozwoju kariery w Oriflame i może zaprowadzić Cię nawet do pozycji Dyrektora Sprzedaży z własną działalnością opartą o promocję produktów Oriflame i zarządzanie zespołami konsultantów w całym kraju. Tak obrana ścieżka kariery gwarantuje również dodatkowe źródło zarobków w postaci dodatkowych procentów z każdej sprzedaży zrealizowanej przez podlegających Ci konsultantów. Możliwości są tu naprawdę rozległe!

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Dołączenie do klubu Oriflame i praca w charakterze konsultantki nie wymagają godzin spędzonych na rozmowach o pracę i oczekiwaniu na wyniki rekrutacji – zarówno na oficjalnej stronie marki, jak i u konsultantów możesz znaleźć łatwy do wypełnienia formularz online, który automatycznie wrzuca Cię na listę konsultantów i otwiera przed Tobą nową drogę do ciekawych zarobków. Z oferty marki może skorzystać każdy, kto ukończył 16 rok życia i nie boi się nowych wyzwań zawodowych oraz zarządzania własnym czasem pracy. Nie musisz doskonale znać branży kosmetycznej, mieć doświadczenia w handlu czy obawiać się ogromnej konkurencyjności na rynku – praca konsultantki Oriflame jest łatwa i przyjemna, a to od Twojej motywacji i chęci nauki i rozwoju zależy czy przekształcisz ją w coś więcej, niż jedynie pracę dorywczą. Sprawdź, czy praca konsultantki Oriflame jest dla Ciebie i dołącz do klubu już dziś – to nic nie kosztuje.

Dowiedź się co pisaliśmy o marce Oriflame wcześniej, poznaj kosmetyki marki.

Post Author: Kameleon