deutz fahr seria 6

Deutz Fahr seria 6

Ciągniki firmy Deutz Fahr to jedne z najlepszych dostępnych obecnie na rynku. Cechują się one wysokim poziomem wydajności, ergonomii oraz niezawodności.

Ze względu na zastosowane materiały podczas ich produkcji, można rzec, iż są to pojazdy ekonomiczne nie tylko z punktu widzenia ich działania, ale także wykonania z materiałów biodegradowalnych. Obecnie obowiązujące normy dotyczące emisji spalin wymusiły na producentach montaż nowoczesnych katalizatorów opartych na Adblue, z czym Deutz Fahr poradził sobie idealnie i zachował stabilność pracy ciągników.

Deutz Fahr serii 6 wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych technologii w połączeniu z kompaktowymi modelami o mocy od 126 do 136 koni mechanicznych. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż ciągniki tej serii produkowane są z dwoma rodzajami silników 4-cylindrowymi oraz 6-cio cylindrowymi. W zależności od mocy znajdą one zastosowanie zarówno podczas drobnych prac na roli, ale także przy nieco cięższych działaniach wraz z dodatkowym osprzętem.

Seria 6 to klasa średnia wśród ciągników rolniczych, jednakże dzięki zastosowaniu najwyższych jakościowo materiałów do produkcji, cechuje się ona niezawodnością, kompaktowymi wymiarami oraz wydajnością i komfortem użytkowania.

Ciągniki wywodzące się z serii 6 zapewniają bardzo dobrą ergonomię pracy, co umożliwia wygodne kierowanie pojazdem przez operatora nawet przez wiele godzin. Pojazdy te cechują się dobrą zwrotnością i wydajnością w połączeniu z niezawodnym osprzętem. Dodatkowo w modelach serii 6 zostały zamontowane przekładnie zwane Powershift, które znacznie ułatwiają prowadzenie ciągnika. 

Części zamienne dla serii 6

części deutz fahr seria 6

Na rynku dostępnych jest wiele części zamiennych dla ciągników Deutz Fahr serii 6. Warto tu wspomnieć o wielu produktach eksploatacyjnych takich jak np. oleje silnikowe, smary, ale także wszelkiego rodzaju filtrach paliwa, powietrza, oleju i przekładniowych.

Regularna wymiana tych elementów pozwala na długie i bezawaryjne użytkowanie ciągnika, bez konieczności wykonywania kosztownych napraw wynikających ze zużycia się poszczególnych elementów lub nawet silnika pojazdu. 

Odnosząc się do dostępności części dla modeli serii 6, można także wyróżnić szeroki wybór uszczelek, czujników oraz elementów elektroniki, którem mogą ulegać uszkodzeniom podczas pracy w trudnych warunkach. Jako ciekawostkę należy wspomnieć, iż regularne oczyszczanie pojazdu z nadmiaru brudu, pozwala zachować jego sprawność przez dłuższy czas. 

Zalety serii 6

Do głównych zalet serii 6, jak i każdej innej marki Deutz Fahr należy zaliczyć niezawodność oraz wysoki poziom ergonomii pracy. Dzięki zastosowaniu najwyższych jakościowo materiałów można liczyć na niezwykły komfort oraz możliwości rozbudowy o dodatkowy osprzęt. Seria 6 to ciągniki kompaktowe, które wykazują się dużą mocą, dzięki czemu mogą pracować nawet z ciężkim osprzętem. Najlepiej sprawdzą się one w małych oraz średnich gospodarstwach rolnych, gdzie bardzo ważna jest zwrotność oraz niezawodność.

Gdzie kupić części zamienne do ciągników?

Części zamienne do ciągników z serii 6 oraz wielu innych można zakupić w internetowym sklepie, który posiada w swojej ofercie oryginalne części marki Deutz Fahr. Sklep online jako jeden z nielicznych dystrybutorów części do ciągników serii 6 pozwala na zakup wszelkich materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych począwszy od filtrów oleju, paliwa, a kończąc nawet na akcesoryjnych siedziskach dla operatorów. 

Zakup oryginalnych części jest bardzo ważny, ponieważ pozwala utrzymać pojazd w odpowiedniej kondycji technicznej oraz utrzymać jego niezawodność, która jest cechą wyróżniającą serię 6 ciągników Deutz Fahr. Warto więc decydować się na zakupy w sklepie internetowym, gdzie możliwa jest także pomoc wykwalifikowanych pracowników w zakresie doradztwa oraz doboru odpowiednich części zamiennych dla danego modelu. Warto zdecydować się na zakupy w sklepie internetowym, ponieważ jest to oszczędność nie tylko cennego czasu, ale i pieniędzy. Dodatkowo zakupy internetowe pozwalają na szybkie zamówienie towarów z dostawą bezpośrednio do rąk klienta. To bardzo dobre rozwiązanie, które jest innowacją na rynku rolniczym, jednakże cieszy się coraz większą popularnością – w szczególności, jeśli chodzi o towary marki Deutz Fahr. Wybór tego producenta jest jedynym słusznym i należy dbać o to aby dokonywać zakupów, tylko w autoryzowanych miejscach.

Przeczytaj także: http://popularne-produkty.eu/kombajn-deutz-fahr-i-czesci-zamienne/

Post Author: Kameleon