bieżnia do biegania

Ranking bieżni treningowych

Niezależnie od tego, czy chcesz doposażyć swoją siłownię, czy też poszukujesz sprzętu, na którym będziesz trenować w domowym zaciszu, zapewne już od dawna przeglądasz oferty profesjonalnych bieżni treningowych. Mają one całkiem dużo zalet – pozwalają kontynuować treningi, gdy pogoda za oknem nie dopisuje, wiele z nich umożliwia również podłączenie dodatkowego sprzętu, który z monotonnego treningu uczyni całkiem przyjemną rozrywkę. Poniżej porównanie dwóch wyjątkowo atrakcyjnych modeli bieżni treningowych, na które warto zwrócić większą uwagę. Co mają nam do zaoferowania? Sprawdźmy. 

Bieżnia elektryczna HMS BE4800i – czego możemy się po niej spodziewać?

Jest to wyjątkowo interesujący model, który może zaoferować użytkownikom naprawdę wiele. Uwielbiasz podczas biegania obserwować piękne otoczenie? Doskonale, wbudowany komputer z funkcją Google Street View pozwoli Ci na podziwianie dowolnego miejsca na świecie z poziomu ulicy, jaką chcesz przebiec. Dzięki zwykłej bieżni możesz zwiedzać świat bez wychodzenia z domu! To całkiem wygodna wizja, mimo że musisz się w tym celu trochę nabiegać…

Co poza tym? Łatwy w obsłudze pulpit LCD pozwala dogodnie i szybko zarządzać takimi parametrami, jak czas treningu, prędkość bieżni, czy też dystans, jaki masz już za sobą, lub który zamierzasz dopiero pokonać. Co więcej, dostępne są również dodatkowe przyciski, dzięki którym możesz zmieniać ustawienia w każdej chwili, bez konieczności przerywania treningu. Do bieżni możesz wygodnie podłączyć swój tablet lub smartfon, a wszystko to dzięki wbudowanej półeczce, na której możesz bezpiecznie umieścić swoje urządzenia, oraz portowi USB. Dodatkową zaletą jest łatwy w obsłudze interface Bluetooth. 

Wbudowane w bieżnię amortyzatory sprawiają, że Twój trening będzie przebiegał wyjątkowo lekko i sprężyście. Możliwe jest dogodne regulowanie kąta nachylenia pasa bieżnego oraz prędkości, z jaką będzie się przewijał. Bieżnia umożliwia Ci bieżące monitorowanie pulsu, dzięki czemu zyskasz wiedzę o tym, jak należycie modyfikować intensywność swojego treningu. Bieżnia dopuszcza maksymalne obciążenie wynoszące 130 kg. Wyposażona jest dodatkowo w system umożliwiający jej wygodne składanie i rozkładanie, dzięki czemu nie będzie ona kłopotliwa nawet w małym mieszkaniu. Bieżnię znajdziesz na stronie sklepu internetowego Powerman.

Bieżnia elektryczna HMS Premium BE8510i – co nam oferuje?

Jako że jest to model premium, ma ona naturalnie do zaoferowania nieco więcej. Pas bieżni jest antypoślizgowy, a do tego wyposażony w system amortyzatorów, dzięki którym bieg jest czystą przyjemnością. Bieżnia to niesamowita gratka dla miłośników nowinek technologicznych, choćby dzięki temu, że jest wyposażona w interface Bluetooth, port USB, oraz wejście Audio i komplet głośników, dzięki czemu możesz podczas treningu słuchać ulubionych utworów. Komputer z wbudowaną funkcją Google Street View również pomoże Ci podczas przebieżki przenieść się w najpiękniejsze zakątki świata, dzięki czemu możesz poszczycić się ekskluzywnym treningiem na Malediwach. Wszystko to dzięki aplikacji DelighTech Fitness App, którą pobierasz na tablet lub smartfon, zmieniając swoją bieżnię w interaktywne centrum rozrywki. Dostępne są również dwa moduły, w których dokonasz pomiaru spalonej tkanki tłuszczowej

bieżnia do biegania

Bieżnia do biegania jest wyjątkowo stabilna, dzięki czemu możesz z powodzeniem trenować w domowym zaciszu bez obaw o wypadek. Tak jak w poprzednim modelu, możesz wygodnie zmieniać bieżące ustawienia bez przerywania treningu, a także monitorować swój puls. Maksymalne obciążenie jest nieco większe, gdyż może sięgać aż 180 kg. 

Bieżnia jest uzupełniona o system bezpiecznego rozkładania, wyposażony w dwa siłowniki, przy czym na ok. 45 cm nad podłożem rozkład ulega spowolnieniu. Atrakcyjny wygląd wizualny również sprzyja przyjemniejszemu treningowi – bieżnia idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. 

Oba modele dostępne są na stronie sportowego sklepu internetowego powerman.com.pl, gdzie oprócz bieżni treningowych znajdziesz także inne urządzenia i akcesoria sportowe, dzięki którym zaczniesz swoją przygodę ze sportem, a także urozmaicisz swoje profesjonalne treningi. Znajdziesz tu również sprzęt rehabilitacyjny, szkolny, trofea, czy też sprzęt turystyczno-rekreacyjny oraz wiele innych przydatnych w sporcie urządzeń i gadżetów. Koniecznie odwiedź stronę już dziś i znajdź sprzęt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Post Author: Kameleon